Pikaajaline üürimine

Lumi Capital ja LHV pensionifondid alustasid koostööd üürimajade loomiseks 2017 aasta suvel ning täna võib näha, kuidas Põhja-Tallinnas Manufaktuuri kvartalis kerkivad esimesed kaks üürimaja. Üürimajad hakkavad paiknema Tallinna peamistes elamupiirkondades, jalutuskäigu kaugusel koolist, lasteaiast, toidupoest ning ühistranspordi peatusest. Lumi Kodude eesmärk on pakkuda kvaliteetset eluaset inimestele, kes ei soovi ise Tallinnas kinnisvara omada, kuid soovivad kvaliteetset ja stabiilsete eluaset. Kõik rajatavad üürimajad hakkavad kasutama ühist kaubamärki Lumi Kodud.

Eesti inimesed võtavad üha enam omaks euroopalikku mõtteviisi, kus hinnatakse kvaliteetseid alternatiive kodu omamisele. Sealjuures eelistavad inimesed uut, kõikide mugavustega ning heas asukohas kodu, kus pakutakse terviklikku teenust. Lumi Kodude korterid täidavad just eelpool mainitud nõudeid.

Üürimajad on suunatud laiale sihtgrupile – alates eakatest kuni noorte perede ning oma karjääri alustavate noorteni. Üürimajad on mõeldud kõigile, kes soovivad nautida mugavat elu oma kvaliteetses uues kodus Tallinna populaarsetes elamupiirkondades.

Üürimajade korterid on kaasaegsed nii oma tehnilise lahenduse kui sisekujunduse poolest, pakkudes valgusküllaseid kortereid nutika planeeringuga. Kaasaegsete hoonetena on üürimajade küttekulud oluliselt madalamad nõukogude ajal ehitatud kortermajadega võrreldes, pakkudes samal ajal mugavamat ja ühtlasemat sisekliimat.

Lumi Kodud on juhitud professionaalse Lumi Capitali meeskonna poolt, mis võimaldab langetada operatiivseid otsuseid vajalike remonttöid ning heakorda puudutavates küsimustes. Nii toimub majade haldamine taustal – elanikke võimalik vähe häirides.

Üürimajade ainsaks omanikuks on LHV pensionifondid. Hooneid omatakse pikaajalise üüritulu teenimise eesmärgil ning seega on Lumi Kodud huvitatud pikaajalisest üürisuhtest. Elaniku seisukohalt on üheks kaalukaks argumendiks just kindlus, et eluaset saab üürida nii kaua kui selleks on vajadus ja ei tule ette olukorda, kus elupinnalt tuleb välja kolida omaniku ootamatute plaanide pärast. 

Investeerimisstrateegia investoriks on LHV Varahalduse poolt juhitud pensionifondid.
Äriidee autor ja investeeringute juht on Lumi Capital.